Karrier

Jöjjön hozzánk dolgozni!

Gerliczky Kft. karrier álláslehetőségek

Betölthető pozíciók cégünknél

Ha megfelelő képzettséggel, és néhány évnyi releváns munkatapasztalattal rendelkezik, akkor profilja megfelel a követelményeknek.

Legyen Ön is a sikeres Gerliczky csapat tagja, és élvezze az átlag feletti juttatásokat! Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Jelenleg a következő állások betöltésére keresünk kollégákat:

Szobafestő állás

Az építési helyszíneken összeszerelő csapatunk megerősítésére keresünk azonnali kezdéssel szobafestőt.

Festőink köre a következő tevékenységekből áll:

  • gipszkarton hézagolás
  • tapétázás
  • festés és vakolás beltéren és kültéren

Az építkezések megközelítése többnyire naponta történik.

Betanított munka

Amennyiben szeretne új technológiákkal megismerkedni, és jó problémamegoldó képessége van, ami műszaki érzékkel párosul, úgy nálunk a helye.

Legyen Ön is a Gerliczky csapat tagja!

Ács, asztalos állás

Feladatok:

  • a fogadófelület méreteinek és egyenletességének ellenőrzése
  • falelemek, mennyezeti és tetőelemek telepítése
  • tetőhéjazat készítés
  • fából készült mennyezetek és fa burkolatok csatlakoztatása
  • kiegészítő munka a külső homlokzaton
  • befejező munkák, mint pl. gipszkarton és fa mennyezet, stb.

Blogbejegyzéseink

Gerliczky Kft.

Készházak, könnyűszerkezetes készházak kivitelezése egyedi igény szerint - családi házak speciális technológiával, energiatakarékos megoldásokkal, előre gyártott elemekből, gyors helyszíni összeállítással.

logo-left-menu.png